JANUARY EVENTS - 15 Events
Sat - Jan 20
Eyler-Phillips-13 - Buckeye VBC - 5th GOLD
Holcombe-Shindollar-14 - Cloverleaf Rec Center - 1st GOLD
Berry-16 - T3 Performance - 5th GOLD
Drost-Bachman-16 - T3 Performance - 5th GOLD
Sun - Jan 21
Berry-13 - Force Sports Eastlake - 5th GOLD
Zerrer-14 - Eastside Cleveland Jrs - 1st GOLD
Nicklin-Maarschalk-17 - Kids America - 2nd SILVER
Heck-17 - Buckeye VBC - 1st BRONZE
Sat - Jan 27
Zerrer-14 - Buckeye VBC - 3rd GOLD
Sun - Jan 28
Burgess-Gerber-15 - CLWCC - 2nd GOLD
Yoder-16 - Athletix - 5th GOLD
Drost-Bachman-16 - Athletix - 3rd BRONZE
Jan 27 - 28
Berry-13 - OVR Girls Winterfest - 3rd GOLD
Berry-16 - OVR Girls Winterfest - 3rd GOLD
Crawford-Nickles-18 - OVR Girls Winterfest - 4th SILVER
FEBRUARY EVENTS - 20 Events
Feb 3
Berry-13 - Elite Sports - 2nd GOLD
Feb 4
Eyler-Phillips-13 - Kids America - 3rd GOLD
Yoder-16 - Leetonia HS - 1st GOLD
Berry-16 - SPIRE Institute - 3rd GOLD
Heck-17 - CLWCC - 3rd GOLD
Feb 3 - 4
Crawford-Nickles-18 - OVR 18s National Qualifier - #17/22
Feb 10 - 11
Holcombe-Shindollar-14 - Cedar Point - #9/30
Feb 11
Burgess-Gerber-15 - Elite Sports - 5th GOLD
Nicklin-Maarschalk-17 - All Pro Spirit 18R - 2nd BRONZE
Heck-17 - All Pro Spirit 18R - 1st SILVER
Feb 17
Eyler-Phillips-13 - All Pro Spirit - 5th GOLD
Berry-13 - All Pro Spirit - 3rd GOLD
Zerrer-14 - The Sports Dome - 5th GOLD
Feb 18
Burgess-Gerber-15 - Highlands Sports Complex - 1st GOLD
Cluff-15 - Highlands Sports Complex - 2nd GOLD
Yoder-16 - CLWCC - 3rd GOLD
Berry-16 - Dayton Sports Complex - 5th GOLD
Feb 24 - 25
Holcombe-Shindollar-14 - Spooky Nook - 1st BRONZE
Crawford-Nickles-18 - The Sports Dome - 1st SILVER
Feb 25
Nicklin-Maarschalk-17 - Elite Sports - 2nd GOLD
MARCH EVENTS
Mar 2
Nicklin-Maarschalk-17 - Bethany College - 3rd SILVER
Mar 3
Yoder-16 - Kids America 17R - 3rd GOLD
Berry-16 - Elite Sports - 3rd GOLD
Heck-17 - Kids America 18R - 1st SILVER
Mar 2 - 3
Crawford-Nickles-18 - Cedar Point Sports Complex - 3rd GOLD
Mar 9
Eyler-Phillips-13 - The Sports Dome - 1st BRONZE
Holcombe-Shindollar-14 - Game Time Sports Center - 5th GOLD
Zerrer-14 - Eastern Ohio Sports Complex - 2nd GOLD
Drost-Bachman-16 - Leetonia HS - 2nd GOLD
Mar 10
Burgess-Gerber-15 - The Sports Dome - 5th GOLD
Cluff-15 - The Sports Dome - 3rd SILVER
Yoder-16 - Kids America - 2nd GOLD
Nicklin-Maarschalk-17 - Eastside Athletics - 2nd SILVER
Heck-17 - Eastside Athletics - 2nd GOLD
Crawford-Nickles-18 - SPIRE - 3rd GOLD
Mar 17
Berry-16 - Easter Ohio Sports Complex -
Drost-Bachman-16 - Easter Ohio Sports Complex -
Heck-17 - Easter Ohio Sports Complex -
Mar 16 - 17
Eyler-Phillips-13 - SPIRE Institute -
Cluff-15 - SPIRE Institute -